Biden Perşembe günkü tartışmadaki kötü performansın ardından fon topladı

Fantestik lady

Global Mod
Global Mod
Biden ve First Lady Jill Biden, hedge fon milyarderi Barry Rosentein'in ev sahipliği yaptığı bağış toplama etkinliği için New York'un seçkin sahil bölgesi Hamptons'ı ziyaret etti. Daha sonra Biden, New Jersey'in zengin Demokrat valisi Phil Murphy'nin ev sahipliği yaptığı bir bağış toplama etkinliği için New Jersey'e gidecek.

Hamptons'ta toplanan yaklaşık 100 taraftarın bulunduğu odada Biden, “Tartışmayla ilgili endişeleri anlıyorum. Harika bir gece geçirmedim” dedi. “Mesele şu ki, ben harika bir gece geçirmedim ama Trump da öyle.”

Ve şunu ekledi: “Size söz veriyorum, bu seçimleri kazanacağız.”

Bir başka hedge fonu kurucusu Eric Mindich ve Tony Ödüllü yapımcı eşi Stacey, ünlü çift Sarah Jessica Parker ve Matthew Broderick ve aktör Michael J. Fox, bir davetiyeye göre etkinliğin ev sahibi komitesi üyeleri olarak listelendi. Reuters'in gördüğü.

Biden, Cuma günü Kuzey Carolina'da düzenlenen bir mitingde, Demokratların yarıştan çekilmesini isteyen çağrılarına kulak vereceğine dair herhangi bir işaret vermeden, Kasım başkanlık seçimlerinde Cumhuriyetçi rakibi Donald Trump'ı yenmeyi planladığını söyledi.

Biden'ın Perşembe gecesi tartışma sırasındaki sözlü tökezlemeleri ve bazen dolambaçlı yanıtları, seçmenlerin 81 yaşındaki adayın bir dört yıl daha görev yapmaya uygun olmayabileceği yönündeki endişelerini artırdı.

Bu arada Trump, tartışma sırasında, göçmenlerin bir suç dalgası yarattığı, Demokratların bebek öldürmeyi desteklediği ve aslında 2020 seçimini kazandığı iddiaları da dahil olmak üzere, çoğu uzun süredir tekrarladığı basmakalıp yalanlardan oluşan bir eleştiri yağmuru yağdırdı. .

Cumartesi günü Biden kampanyası, tartışmanın yapıldığı gün ile Cuma gecesi arasında 27 milyon dolardan fazla para topladığıyla övündü, ancak tartışma performansının en azından kısa vadede bağış toplamayı etkileyip etkilemeyeceği konusunda sorular devam ediyor. Donör sınıfı, şüphelerin üstesinden gelip gelemeyeceğine dair işaretler açısından yakından izleniyor.

Biden, sadece birkaç ay önce Trump'a karşı 100 milyon dolarlık bir farka sahipti, ancak başkanın kampanyası ve Demokratik Ulusal Komite, Haziran ayına bankada 212 milyon dolar ile girerken, Trump operasyonu ve Cumhuriyetçi Ulusal Komite'ninki 235 milyon dolardı.