“Çocuklarınızın Trump gibi olmasını ister misiniz?” Hintli Amerikalı Vinod Khosla, Biden'ı destekliyor

Dahi kafalar

New member
Hintli Amerikalı milyarder Vinod Khosla, Cumartesi günü Başkan Joe Biden'ı güçlü bir şekilde destekledi ve Donald Trump'ın destekçilerinin çocuklarının Cumhuriyetçi başkan adayı gibi olmasını isteyip istemeyeceklerini bilmek istedi.

Kendime sürekli sorduğum soru, destekçilerinin kendi çocuklarının da böyle olmasını isteyip istemedikleri. @realdonaldtrump ve sahip #Trump değerleri? Çocuklarınızın onun gibi olmasını ister misiniz? Cumhuriyetçiler ve Demokratlar öncelikler konusunda anlaşamayabilirler ancak Demokratlar, Cumhuriyetçiler ve #DONkeyRumpTrump Kaçırma… https://t.co/KXQS6yIMQd

— Vinod Khosla (@vkhosla) 11 Mayıs 2024
“Kendime sürekli sorduğum soru, destekçilerinin kendi çocuklarının @realDonaldTrump gibi olmasını ve #Trump değerlerine sahip olmasını isteyip istemediğidir? Çocuklarınızın onun gibi olmasını ister misiniz? Cumhuriyetçiler ve Demokratlar öncelikler konusunda anlaşamayabilirler ancak Demokratlar, Cumhuriyetçiler ve #DONkeyRumpTrump.” Kaçırma kurbanları” dedi Bay Khosla.

Sun Microsystems'in kurucu ortağı Bay Khosla, Biden'ı Silikon Vadisi'ndeki evinde bir bağış toplama etkinliği için ağırladıktan saatler sonra çevrimiçi bir gönderide bu sözleri dile getirdi. Etkinliğin biletleri 6.600 ila 100.000 dolar arasında değişti ve Biden için toplam 1,5 milyon dolar toplandı.

Bu, Biden'ın katıldığı 2024 seçim döneminde bir Hintli Amerikalının yaptığı ilk bağış toplama etkinliğiydi.

Toplantıda konuşan Biden, göçmenlik ve kadın haklarına odaklandı ve 15 dakikalık konuşmasında Trump'a da değindi. Ayrıca göçmenlerin ülkeye “inanılmaz katkıları” olduğundan da bahsetti. “Ülkeye gelmesi gereken ve ekonomik büyüme sağlayacak yeni göçmenlerin girdisine sahibiz” dedi.

Ayrıca Sayın Khosla'ya misafirperverliği için teşekkür ederek, “Vinod ve Neeru (Khosla), çok teşekkür ederim. Tanıtım için ve tüm ailenize teşekkür ederim… Beni harika evinize davet ettiğiniz için teşekkür ederim çünkü köpeklerinizi görmeye geldim.” . Basının size söylediği gibi bazen köpekleri insanlardan daha çok seviyorum.