Donald Trump hayatta kalanın fotoğrafını başkanlık kampanyasında kullanacak

Fantestik lady

Global Mod
Global Mod
78 yaşındaki Trump, Pittsburgh'un yaklaşık 50 kilometre kuzeyindeki Butler, Pensilvanya'da kampanya konuşmasına yeni başlamıştı ki silah sesleri duyuldu; silahlardan biri eski başkanın sağ kulağına çarptı ve yüzünü kana buladı.

İş adamının resmi adaylığını Pazartesi günü Milwaukee, Wisconsin'de başlayacak Cumhuriyetçi Ulusal Kongresi'nde alması gerekiyor. RNC Başkanı Michael Whatley, Fox News'e yaptığı açıklamada, yetkililerin güvenlik hazırlıkları yapmak için aylarca harcadığı bölgeyi korumak için yetkililerin birlikte çalıştığını söyledi.

“Wisconsin gezimi ve Cumhuriyetçilerin Ulusal Toplantısını iki gün erteleyecektim ama bir 'tetikçinin' ya da potansiyel bir katilin beni programı değiştirmeye falan zorlamasına izin veremeyeceğime karar verdim. Aksi halde,” diye yazdı Trump Pazar günü erken saatlerde Truth Social sitesinde.

Kongrede yükselen Cumhuriyetçi yıldızların televizyondan yayınlanacak konuşmaları ve Trump'ın henüz açıklanmayan aday arkadaşı seçimine yer verilecek ve partinin kürtaj, göç ve ekonomi gibi konulardaki duruşu vurgulanacak.

ilahi müdahale

Eski başkanın kurtuluşu Tanrı'nın bir eserine karşılık geliyor. Birlik çağrısında bulundu ve “kötülüğün kazanmasının” engellenmesi çağrısında bulundu. Ve bir an için dikkatler hukuki sorunlarından ziyade aldığı risk üzerinde yoğunlaşıyor.