Emily Ratajkowski Uzaklara Bakmanızı İstemiyor

Dahi kafalar

New member
Üreten ‘Sway’

Emily Ratajkowski Instagram çağında kazanıyor: 28.6 milyon takipçisi var ve hayatının yarısından fazlasını modellik yaparak geçirdi. Ancak başarı düzeyinde bile, hala merak ediyor: Arzu edilirliğinizden bir yaşam kazandığınızda, vücudunuzun gücü sadece size mi ait?

[“Sway”in bu bölümünü şuradan dinleyebilirsiniz: Elma , Spotify , Google veya podcast’lerinizi nereden alırsanız alın . ]

İlk deneme kitabı olan “My Body. “Çünkü şimdi bile takipçilerinin dikkatini çekmeye çalışıyor. “Beni görmelerini ve bana bakmalarını ve ayrıca umursadığım makaleyi okumak için bağlantıya tıklamalarını istiyorum” diyor. Instagram’ı anlatısını düzenlemek ve kontrol etmek için güçlendirici bir araç olarak adlandırıyor. Ancak platformun, özellikle erkek bakışlarının şekillendirdiği bir dünyada gezinen genç kızlar için hızla zehirli hale gelebilecek bir “doğrulama makinesi” olduğunu da görüyor.

Bu sohbette Kara Swisher, Ratajkowski’ye hem mesleği hem de iki ucu keskin güzellik kılıcı hakkında ifade ettiği kararsızlığa rağmen neden şimdilik modellik yapmayı seçtiğini soruyor. Ayrıca nasıl daha sinirli olmak istediğini ve Robin Thicke’in “Blurred Lines” müzik videosundaki görünüşünden neden pişman olmadığını da tartışıyorlar.

Bu bölüm sert bir dil içeriyor.

(Bölümün tam metni öğlen vakti Times web sitesinde yayınlanacaktır.)

Kredi. . . Tom Newton

Düşünceleriniz? Bize sway@nytimes adresinden e-posta gönderin. com.

“Sway”in yapımcılığını Nayeema Raza, Blakeney Schick, Daphne Chen, Caitlin O’Keefe, Elisa Gutierrez ve Wyatt Orme, editörlüğünü Nayeema Raza, Blakeney Schick ve Alison Bruzek; Kate Sinclair tarafından gerçek kontrolü; Isaac Jones tarafından müzik ve ses tasarımı; Carole Sabouraud ve Sonia Herrero’nun miksajı; Shannon Busta’nın izleyici stratejisi. Kristin Lin ve Mahima Chablani’ye özel teşekkürler.