Hintli öğrenci, annesinin onu bulmak için yardım istemesinden bir gün sonra ABD'de ölü bulundu

Dahi kafalar

New member
Öğrencinin kimliği yetkililer tarafından Neel Acharya olarak belirlendi.

Indiana:

Tippecanoe İlçesi adli tıp görevlisine göre, Pazar gününden bu yana kayıp olduğu bildirilen Hintli Purdue Üniversitesi öğrencisinin ölümü doğrulandı.

Tippecanoe İlçesi Adli Tıp Bürosu'na göre memurlar sabah 11.30 civarında çağrıldı. Pazar günü West Lafayette'deki 500 Allison Road'a olası bir cesetle ilgili olarak. Varışta Purdue kampüsünde bir “erkek öğrenci” ölü bulundu.

Ölen öğrencinin kimliği yetkililer tarafından Neel Acharya olarak belirlendi.

Pazar günü, merhum öğrencinin annesi Gaury Acharya, konuyla ilgili bir gönderide itirazda bulundu: ABD'deki Purdue Üniversitesi'nde okuyor ve en son onu Purdue Üniversitesi'ne bırakan Uber sürücüsü tarafından görüldü. Onun hakkında bilgi arıyoruz. Eğer bir şey biliyorsanız lütfen bize yardım edin.”

Hindistan'ın Chicago Başkonsolosluğu onun paylaşımına yanıt verdi Konsolosluk mümkün olan her türlü desteği ve yardımı sağlayacaktır.”

Üniversiteden bağımsız bir multimedya ajansı olan Purdue Exponent'e göre, geçici Bilgisayar Bilimleri direktörü Chris Clifton, Neel Acharya'nın ölümünü Pazartesi günü üniversitenin bilgisayar bilimleri bölümüne gönderdiği bir e-postayla öğrencilere ve öğretim üyelerine doğruladı.

Bu haftanın başlarında başka bir Hintli öğrenci, ABD'nin Georgia eyaletinin Lithonia kentindeki bir dükkanda evsiz bir adam tarafından defalarca çekiç darbesiyle vahşice öldürüldü.

Olaya ilişkin bir Haber sosyal medyada yayıldı ancak olayın tarihi teyit edilemedi.

Saini'ye saldırırken görülen adamın evsiz olduğu bildirildi. Olaya aşina olan bir kişi ANI'ye, polis yetkililerinin olaydaki görsel delillere dayanarak kararlı bir şekilde harekete geçtiğini ve tutuklamaların derhal yapıldığını söyledi.

Söz konusu kişi, Hindistan vatandaşı olan kurbanın kalıntılarının 24 Ocak'ta Vivek'in Hindistan'daki ailesine iade edildiğini de sözlerine ekledi.

(Başlık dışında bu hikaye Haberler personeli tarafından düzenlenmemiştir ve ortak bir yayından yayınlanmıştır.)