2022’nin Sonunda Ne Düşünüyorum?

Dahi kafalar

New member
tarafından üretilen “Ezra Klein Gösterisi”

2022 sona ererken, dinleyicileri bana bir şey sor bölümü için soru göndermeye davet etmeye karar verdik. Ve uzunluklar, hepiniz teslim ettiniz mi? Yüzlerce harika soru aldık ve köşe editörüm Aaron Retica, bazılarını sormak için bana katıldı. Fırsat eşitliği sonuçların eşitliğine tercih edilir mi? Twitter’ın daha iyi bir versiyonu nasıl görünürdü? Cumhuriyetçiler, Demokratlardan daha politik olarak anlayışlı mı? Yapay zekadaki son gelişmeler toplumumuzun geleceği için ne anlama geliyor?

[“The Ezra Klein Show”un bu bölümünü şuradan dinleyebilirsiniz: Elma , spotify , Amazon Müzik , Google veya podcast’lerinizi nereden alırsanız alın .]

Ayrıca, ChatGPT’nin neden aynı anda hem abartılı hem de son derece sinir bozucu olduğunu düşündüğümü, Joe Manchin’in politika engelleme politikasının ara sınavlarda Demokratlara yardımcı olup olmadığını, genişletilmiş çocuk vergi kredisinin ölümünü, neden filibuster’ı ortadan kaldırma konusunda her zamankinden daha fazla yükseldiğimi, Mitch McConnell’in olup olmadığını tartışıyoruz. aslında liberallerin onu resmettiği stratejik deha, neden sosyal adalet için bir araç olarak Twitter’dan şüpheliyim, sosyal medyanın ortaya çıkışının aslında hayatlarımızı ölçülebilir herhangi bir şekilde daha iyi hale getirip getirmediği ve daha fazlası. Ve yeni yıl karar uygulamalarım ve bir dolu müzik ve çocuk kitabı tavsiyem ile bitiriyoruz.

Not: “The Ezra Klein Show” tatil döneminde ara verecek ancak 3 Ocak 2023’ten itibaren yeni bölümlerle geri döneceğiz.

Apple, Spotify, Google veya podcast’lerinizi aldığınız her yerden “The Ezra Klein Show”u takip ederek sohbetimizin tamamını dinleyebilirsiniz. Konuklarımızın kitap önerileri listesini buradan görüntüleyin.

(Bölümün tam metni Times web sitesinde öğlen saatlerinde mevcut olacak.)

Kredi… Lucas Foglia

“Ezra Klein Gösterisi”nin yapımcılığını Emefa Agawu, Annie Galvin, Jeff Geld, Rogé Karma ve Kristin Lin üstleniyor. Michelle Harris, Mary Marge Locker ve Kate Sinclair tarafından gerçek kontrolü. Orijinal müzik Isaac Jones’a ait. Jeff Geld’in miksajı. Shannon Busta’nın izleyici stratejisi.