“Elon Musk, Google Kurucusunun Eşiyle Birlikte Oldu”

arkamikontrolet

New member
hemen çabucak geçtiğimiz günlerde kendi şirketindeki üst seviye yöneticiyle ikiz çocuk yaptığı ortaya çıkan Elon Musk, bugünse önemli çarpıcı bir tezle gündeme geldi. Magazin sayfalarında kapak olma sıklığını artıran iş beşerinin Google’ın kurucu ortaklarından Sergey Brin’in eşiyle alaka yaşadığı tez edildi.

Wall Street Journal’ın ortaya attığı ve emniyetli kaynaklara dayandırdığı habere bakılırsa Musk’ın bu kelamda münasebeti, uzun müddettir yakın arkadaş olan Brin ve Musk’ın ilgisini de sonlandırdı. Kaynaklara bakılırsa alakanın akabinde Brin, Musk ve ikilinin altındaki gruplar içinde tansiyon yaşandı. Hatta Brin’in finansal danışmanlarına Musk’ın şirketlerine yapılan tüm yatırımları geri çekmelerini söylemiş olduği öne sürüldü.

Brin, ilgiyi öğrendikten daha sonra eşine boşanma davası açtı:

Tüm bunların yanı sıra Brin, geçtiğimiz ocak ayında Musk ile münasebete girdiği söylenen eşi Nicole Shanahan’dan ayrılmak için boşanma davası açtı. Brin’in davadaki öne sürülen sebebiyse “uzlaşmaz farklılıklar” idi. Davanın, Brin’in Musk ile eşi içindeki alakayı öğrendikten birkaç hafta daha sonra açıldığı açıklandı.

Elon Musk, Wall Street Journal’a sert çıktı:

Bu iddialın akabinde Brin’den çabucak hemen bir açıklama gelmezken Elon Musk’tan Wall Street Journal’a karşı sert bir karşılık geldi. Musk, Twitter’dan yaptığı paylaşımda “Bu saçmalığın daniskası. Sergey ve ben arkadaşız ve dün gece bir arada bir partideydik! Nicole’u üç yılda yalnızca iki defa gördüm, ikisinde de etrafımda biroldukça insan vardı. Romantik bir şey yok.” Sözlerine yer verdi.

aynı vakitte WSJ’ye yönelik yaptığı paylaşımda “WSJ bana ve Tesla’ya karşı o kadar epey saçma darbe vurdu ki saymayı unuttum! Açıkçası onlar için utanç verici. Bir defasında FBI’ın beni tutuklamak üzere olduğunu söyleyen bir makale yazdılar, bu yüzden ne olduğunu sormak için FBI’ı aradım ve WSJ makalesinin büsbütün saçmalık olduğunu söylemiş olduler.”şeklinde konuştu.