Logitech 18 Bin TL’lik Dümdüz Oyuncu Koltuğunu Duyurdu

arkamikontrolet

New member
Dünyanın en tanınan oyuncu ekipmanı şirketlerinden Logitech, 2020’den beri ortak olduğu Herman Miller isimli mobilya üreticisi ile yaptığı çalışmalar kararında, “Vantum” ismini verdiği yeni oyuncu koltuğunu duyurdu. çok sade bir dizayna sahip olan koltuk, bu sadeliğine karşın sunduğu üst seviye konforla dikkat çekecek üzere görünüyor. Logitech’in yeni oyuncu koltuğunun fiyatı ise 2 PlayStation 5 parası…

Yüzde 100 geri dönüştürülmüş polyester kumaş kaplamaya sahip Vantum, elastomer ve polyester karışımı sırt kısmına sahip. Koltuğun minderi ve baş dayanak bölmesi ise poliüretan köpük gereçten imal edildi. Logitech ve Herman Miller’a bakılırsa son derece ergonomik olan koltuk, saatler boyunca kullanım için uygun olarak dizayn edilmiş durumda.

Logitech’in yeni oyuncu koltuğu işte bu biçimde görünüyor

Siyah, siyah-beyaz ve kırmızı-siyah biçiminde üç renk seçeneğine sahip olan Vantum, yapılan açıklamaya bakılırsa baş, boyun ve omuzlara tam dayanak sağlıyor. Koltuğun ayarlanabilir olduğunu söyleyen yetkililere göre Vantum, sırf oyun oynarken değil dinlenirken de üst seviye konfor sunuyor.

Gelelim bu oyuncu koltuğunun fiyatına: Herman Miller’ın internet sitesinde listelenen koltuk için tam 995 dolar karşılığında satın alınabilecek. Bu makalenin yazıldığı 7 Ekim tarihinde dolar kurunun 18,58 olduğunu, yani Vantum’un vergisiz fiyatının yaklaşık olarak 18 bin 500 TL olduğunu belirtelim. Vantum’un Türkiye’ye gelip gelmeyeceği bilinmiyor.

Vantum için hazırlanan tanıtım görüntüsünü aşağıdan izleyebilirsiniz:

Videoya ulaşamıyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.